Ons team in Eindhoven knipt zowel in de Bergstraat als in onze salon op Strijp-S en ons team in de Kempen knipt zowel in Eersel als in Bladel. Op onze TEAM pagina kunt u zien wie wanneer en waar werkt.

Our team in Eindhoven works both in our salon in the Bergstraat as in our salon at Strijp-S. Our team in the Kempen works in our salons in Eersel as well as in Bladel. On our TEAM page you can check who works when and where.

CU in one of our salons.

 

Arena magazine! — Arena Kappers
Volg ons op Facebook_Instagram_Pinterest Privacy
3 jul Arena magazine!

Bekijk hier ons eerste Arena magazine online! Het magazine geeft klanten een ‘kijkje’ in onze salons en staat vol met tips en ideeën voor mooi haar.

Met dank aan de modellen Guus Mandigers, Koen Vringer, Lars Verbakel, Fabian Hemesath, Robin Matulessy, Vera Caeyers en Iris van Zeyl.  
Fotografen Anouk van der Weerden en Kimm Photography.
En Angela Jansen voor het grafisch ontwerp!

http://issuu.com/arenakappers/docs/a-mag_issuu_diane

Next page

Arenakappers.nl maakt gebruik van functionele cookies die nodig zijn voor de werking van de website en cookies voor social media (sharing). Pagina statistieken worden anoniem opgeslagen in Google Analytics. Voor meer informatie zie het privacy statement.