Ons team in Eindhoven knipt zowel in de Bergstraat als in onze salon op Strijp-S en ons team in de Kempen knipt zowel in Eersel als in Bladel. Op onze TEAM pagina kunt u zien wie wanneer en waar werkt.

Our team in Eindhoven works both in our salon in the Bergstraat as in our salon at Strijp-S. Our team in the Kempen works in our salons in Eersel as well as in Bladel. On our TEAM page you can check who works when and where.

CU in one of our salons.

 

Arena christmas give-aways! — Arena Kappers
Volg ons op Facebook_Instagram_Pinterest Privacy
19 dec Arena christmas give-aways!

5 days before Christmas!

Onze jaarlijkse Arena Christmas social media give-away start op dinsdag 20 december! Vanaf dan tellen we af naar kerst, met elke dag kans op mooie cadeaus:

Dag 5: Op dinsdag 20 december, 5 days before christmas, geven we 5 x droogshampoo van Noir weg! Of je blondie, brunette of heel donker bent – Noir heeft de perfecte droogshampoo en textuurspray voor je! En die ruikt heerlijk!

Dag 4: Woensdag 21 december, 4 days before christmas, geven we 4 x shampoo (250 ml) vanKevin.Murphy weg! En jij mag zelf kiezen welke je graag zou willen!

Dag 3: Donderdag 22 december, 3 days before christmas, geven we 3 x een gratis knipbehandeling in een Arena salon naar keuze! We hebben nog een aantal plekjes dit jaar en mocht je pas al zijn geweest, dan kom je gewoon keertje in 2023.

Dag 2: Vrijdag maak je kans op 2 x BLOW-OUT behandeling met onze mooie Arena waves voor jou en een vriendin op zaterdag 31 december, zodat jullie samen helemaal knap New Year’s Eve kunnen vieren! Onder het genot van een glaasje bubbels en een oliebol!

Dag 1: Whoo hooo!! En zaterdag 24 december geven we een GHD stijltang weg t.w.v. 289 euro! Hoe gaaf. En dit doen we zaterdagochtend zodat je m nog kunt ophalen om je haar te stylen voor kerst!

Volg ons dus snel via instagram of facebook, tell a friend & tot op 1 van onze socials!

HO HO HO – merry christmas!

Next page

Arenakappers.nl maakt gebruik van functionele cookies die nodig zijn voor de werking van de website en cookies voor social media (sharing). Pagina statistieken worden anoniem opgeslagen in Google Analytics. Voor meer informatie zie het privacy statement.