Ons team in Eindhoven knipt zowel in de Bergstraat als in onze salon op Strijp-S en ons team in de Kempen knipt zowel in Eersel als in Bladel. Op onze TEAM pagina kunt u zien wie wanneer en waar werkt.

Our team in Eindhoven works both in our salon in the Bergstraat as in our salon at Strijp-S. Our team in the Kempen works in our salons in Eersel as well as in Bladel. On our TEAM page you can check who works when and where.

CU in one of our salons.

 

Extra open rondom kerst & oudjaar — Arena Kappers
Volg ons op Facebook_Instagram_Pinterest Privacy
22 nov Extra open rondom kerst & oudjaar

Om ervoor te zorgen dat iedereen er met de feestdagen weer prachtig uit ziet, zijn we voor kerst en oud & nieuw extra geopend op:

maandag 24 december van 9 tot 17.00 uur

maandag 31 december van 9 tot 16.00 uur

Ook is de week voor kerst het hele team elke dag aanwezig en zullen we in december via onze social media weer volop inspiratie laten zien.

Happy holidays!

 

 

Next page

Arenakappers.nl maakt gebruik van functionele cookies die nodig zijn voor de werking van de website en cookies voor social media (sharing). Pagina statistieken worden anoniem opgeslagen in Google Analytics. Voor meer informatie zie het privacy statement.